Poszukujesz najtańszego ubezpieczenia domu? Ubezpieczenie Gryfów, Mirsk, Lwówek Śląski. Zobacz, jak tanio może być u nas!

Zadzwoń pod numer 510 138 628 lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Bądź spokojny

Ubezpieczenie domu stanowi ważną umowę, której posiadanie powinien przemyśleć każdy właściciel nieruchomości. Warto o nie zadbać, ponieważ niejednokrotnie chroni dorobek całego życia.

Umowa ubezpieczeniowa może objąć ochroną budynek na wypadek:

  • ognia i zdarzeń losowych (uderzenie pioruna, pożar, zalania, powodzi, nawalnego deszczu, przepięcia, skutków wichury, huraganu, upadku drzew i masztów, gradobicia, wybuchu, zapadnięcia się ziemi, eksplozji i wielu innych)

  • od kradzieży i aktów wandalizmu

  • stłuczenia szyb

  • od odpowiedzialności cywilnej

  • i wielu innych zdarzeń

Kolejnym elementem, który może objąć polisa ubezpieczeniowa domu jest zagwarantowanie ochrony elementów ruchomych – mebli, sprzętu AGD i RTV. Ubezpieczeniu mogą też podlegać budynki, które są w trakcie budowy.

Jeśli posiadasz już ubezpieczenie domu i zastanawiasz się, czy w tej samej cenie nie mógłbyś mieć lepszego produktu, warto odwiedzić jedno z naszych biur. Postaramy się znaleźć tańsze ubezpieczenie o szerszym zakresie.

Ofertę ubezpieczenia domu można poszerzyć o OC w życiu prywatnym. Wariant ten gwarantuje ochronę podobną do ubezpieczenia OC pojazdu. Gdyby zdarzyło się zalanie sąsiada, lub inny wypadek ubezpieczeniowy, to właśnie OC w życiu prywatnym pokryje szkodę.