Ubezpieczenie firmy w Gryfowie Śląskim, Lwówku lub Mirsku?
Zobacz, jak tanio może być u nas!

Zadzwoń pod numer 510 138 628 lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

 

Oferta którą kierujemy do właścicieli firm obejmuje szeroki zakres ryzyk objętych ochroną, ofertę „skrojoną do potrzeb” i bogaty pakiet assistance. Nasze produkty dla firm pozwalają objąć kompleksową ochroną dobytek bez nadmiaru formalności. Żadne niespodziewane zdarzenie już Państwa nie zaskoczy.

Do indywidualnych potrzeb

Ochrona działalności oferowana przez naszą firmę opiera się o wybór spośród 5 rodzajów ubezpieczenia mienia i ubezpieczenia OC w którym istnieje możliwość rozszerzenia treści umowy o dodatkowe klauzule. Warianty te przydatne są przedsiębiorstwom, które ze względu na specyfikę działania nie potrzebują niektórych elementów pakietu lub interesują je inne, nie uwzględnione o ofercie standardowej.

Ubezpieczenie mienia od zdarzeń losowych

Oferta naszych biur skierowana jest zarówno do firm, które potrzebują prostych rozwiązań, jak i przedsiębiorstw zainteresowanych kompleksową ochroną ubezpieczeniową. Ubezpieczenie firmy obejmuje kilka wariantów. Wariant komfort – najlepszy możliwy wariant do wyboru dla wymagających. Formuła all risk daje gwarancję odpowiedzialności towarzystwa za wszystkie możliwe zdarzenia (z wyjątkiem wydarzeń które znajdują się w katalogu wyłączeń Ogólnych Warunków Ubezpieczenia.

Ubezpieczenie dopasowane do potrzeb

  • Wariant komfort – najlepszy możliwy wariant do wyboru dla wymagających. Formuła all risk daje gwarancję odpowiedzialności towarzystwa za wszystkie możliwe zdarzenia (z wyjątkiem wydarzeń które znajdują się w katalogu wyłączeń Ogólnych Warunków Ubezpieczenia.
  • Wariant standard – ochroną obejmuje nazwane zdarzenia, między innymi chroni klienta przed skutkami powodzi, pożaru, przepięcia, wichury, nawalnego deszczu.