Poszukujesz najtańszego ubezpieczenia rolnego? Wybierz ubezpieczenie rolne u nas!

Zadzwoń pod numer 510 138 628 lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

 

OC dla rolników

Ubezpieczenie rolne obejmuje ochroną szeroki wachlarz ryzyk, w ofercie posiadamy również AgroCasco. Naszym klientom oferujemy 10% zniżki przy podpisywaniu dobrowolnych polis rolnych.

Obowiązkowe ubezpieczenia rolne

Każdy rolnik musi obowiązkowo posiadać ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej i ubezpieczenie budynków rolniczych. Wynika to z ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych. Nie zwlekaj i sprawdź naszą ofertę.

Polisa OC Rolników którą państwu oferujemy obejmuje wypłatę odszkodowania w wypadku szkody wobec osoby trzeciej. Zakład ubezpieczeń odpowiada za pokrycie kosztów odszkodowania. OC obejmuje ochroną wszystkich pracowników gospodarstwa, jak i domowników.

Obowiązkowi ubezpieczenia budynków rolniczych podlegają wszystkie zabudowania o powierzchni przekraczającej 20m2, które są na trwałe połączone z gruntem, posiadają fundamenty i dach. Wyjątkiem są zabudowania przeznaczone do rozbiórki. Polisa chroni zabudowania od pożaru, powodzi, opadów śniegu i niekorzystnych zjawisk meteorologicznych.

Dobrowolne ubezpieczenia rolne

Zwiększ bezpieczeństwo gospodarstwa rolnego poprzez zakupienie polisy dodatkowej. Ochrona jest świadczona w postaci pakietów, których przedmiotem może być mienie, maszyny rolnicze, OC z tytułu świadczenia usług turystycznych, OC w życiu prywatnym i NNW.

Dodatkowe ubezpieczenie mienia w gospodarstwie rolnym

  • ochrona obejmuje ruchomości domowe i stałe elementy budynku mieszkalnego
  • ogrodzenie siedliska gospodarstwa rolnego
  • urządzenia i narzędzia
  • produkty rolne, materiały i zapasy
  • zwierzęta w gospodarstwie

Dodatkowe opcje:

  • OC z tytułu świadczenia usług turystycznych
  • OC w życiu prywatnym
  • następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW)

Oferowana przez nas polisa może stanowić zabezpieczenie kredytu na budow lub modernizację budynków lub zakup maszyn rolniczych.