Poszukujesz najtańszego ubezpieczenia na podróż? Ubezpieczenie turystyczne Gryfów Śląski, Lwówek Śląski, Mirsk. Zobacz, jak tanio może być u nas!

Zadzwoń pod numer 510 138 628 lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Ubezpieczenie wyjazdu na wakacje

Oferowane przez nas ubezpieczenie podróży to gwarancja pełnego pokrycia kosztów pomocy i ubezpieczenie bagażu.

Polisa turystyczna chroni przed ryzykami wynikającymi z podróżowania po kraju i Europie. Możesz liczyć na pokrycie kosztów liczenia nawet do 800 tys. zł gdy nagle zachorujesz lub ulegniesz wypadkowi. Ochrona obejmuje też pokrycie kosztów transportu medycznego i powrotnego. Gdy wypadek jest poważny, uszczerbek na zdrowiu trwały polisa gwarantuje wypłatę świadczenia. Świadczenie przysługuje też gdy skutkiem wypadku będzie śmierć ubezpieczonego. Przy okazji polisy turystycznej otrzymują Państwo również podstawowy pakiet assistance. W jego ramach można liczyć na pomoc prawną, pomoc przy odzyskaniu bagażu, jak i odzyskaniu zaginionych dokumentów oraz ratownictwo (transport medyczny).

Polisa jest ważna na całym świecie, zarówno w Polsce jak i innych krajach.

Dodatkowe warianty

Ochronę zawsze można zwiększyć o dodatkowe usługi assistance. Wyższe pakiety ochronne zapewniają opiekę nad dziećmi w razie hospitalizacji ubezpieczonego, czy też zwrot kosztu powrotu bliskich.

Istnieje możliwość ubezpieczenia wózka dziecięcego, roweru i sprzętu elektronicznego. Umowa może też pokryć zobowiązania z tytułu OC wobec osób trzecich do kwoty nawet 300 tys. zł.

Wyjeżdżasz na narty?

Dodatkowe ubezpieczenie sprzętu narciarskiego to dobry pomysł. OC i Assistance obejmuje ochroną koszty akcji ratowniczej w górach oraz pakiet obejmujący ochroną wyposażenie narciarskie które w wyniku zdarzenia losowego uległo zniszczeniu lub uszkodzeniu. Towarzystwo ubezpieczeniowe zwróci też koszty niewykorzystanego przez nieszczęśliwy wypadek karnetu. Wypłaci też świadczenie gdyby trasy zostały zamknięte z powodu niekorzystnych warunków pogodowych.

Praca za granicą

Ubezpieczenie turystyczne to produkt który spełnia swoje zadanie zarówno w wypadku wyjazdów rekreacyjnych, jak i do pracy. Ochronę można rozszerzyć o wariant pracy, dzięki czemu zyskują Państwo gwarancję pokrycia kosztów leczenia w przypadku nieprzewidzianego zdarzenia w trakcie pracy.

Ubezpieczenie przedmiotów w trakcie podróży

Jeśli prowadzisz aktywny styl życia, dużo jeździsz, uprawiasz sporty, do których potrzebny jest specjalistyczny sprzęt warto zainteresować się naszą ofertą. Ubezpieczenie sprzętu chroni sprzęt do nurkowania, wspinaczki, deskę surfingową i cały ekwipunek który posiadasz.